Bestyrelsen

Kredsformand 
Sus Hartung 
TR Rigshospitalet
Tlf.: 60 94 41 23
E-mail: sus.hartung@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Mette Anker
TR Rigshospitalet
Tlf.: 51 92 91 19
E-mail: annemette.anker@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Mie Malene Nørgaard
TR Hillerød Sygehus 
Tlf.: 26 74 41 91 
E-mail: miemalene@remove-this.hotmail.remove-this.com

Susan Gerlach
TR Hillerød Sygehus
Tlf.: 48 29 37 41
E-mail sger1963@remove-this.hotmail.remove-this.com

Anne-Karen Rafn Juul Christensen 
TR Hvidovre
Tlf.: 92 43 09 84
E-mail: anne-karen.rafn.juul.christensen@remove-this.regionh.remove-this.dk  

Anne Tolstrup Knudsen
TR Hvidovre
Tlf.: 51 22 08 21
E-mail anne.knudsen.02@remove-this.regionh.remove-this.dk  

Charlotte Moe 
TR Herlev Hospital 
Tlf.: 44 88 32 57 
E-mail: chmo@heh.regionh.dk

Rikke Karlshøj
TR Herlev
Tlf.: 42 74 70 14
E-mail: rikke.karlshoej@remove-this.gmail.remove-this.com 

Mie Kofoed
TR Bornholm
Tlf.: 29 91 19 88
E-mail: mie.kofoed@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Laura Wamberg
TR CIMT/CHRU - Sundhedsplatformen
Tlf.: 35 45 50 22 
E-mail: Louise.Wamberg@remove-this.regionh.remove-this.dk

Lærke Sindholt (studerende)
E-mail: laerkesndholt@remove-this.mail.remove-this.com 

Dina Sloth Illeris (generalforsamlingsvalgt)
E-mail: dina.sloth.illeris.01@remove-this.regionh.remove-this.dk

Pernille Wuergler Jordt Duedahl (generalforsamlingsvalgt)
pernille.wuergler.jordt.duedahl@remove-this.regionh.remove-this.dk

På disse sider finder du oplysninger om Hovedstadskredsen: