Bestyrelsen

Kredsformand 
Sus Hartung 
TR Rigshospitalet
Tlf.: 35 45 35 45
E-mail: sus.hartung@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Mette Anker
TR Rigshospitalet
Tlf.: 51 92 91 19
E-mail: annemette.anker@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Mie Malene Nørgaard
TR Hillerød Sygehus 
Tlf.: 26 74 41 91 
E-mail: mie.malene.noergaard.01@remove-this.regionh.remove-this.dk

Susan Gerlach
TR Hillerød Sygehus
Tlf.: 48 29 37 41
E-mail: susan.gerlach@remove-this.regionh.remove-this.dk

Anne Tolstrup Knudsen
TR Hvidovre
Tlf.: 51 22 08 21
E-mail: anne.knudsen.02@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Malene Bergmann
TR Hvidovre 
Tlf.: 60 71 34 00
E-mail: malene.bergmann@remove-this.regionh.remove-this.dk

Signe Kaae
TR Hvidovre
Tlf.: 30 29 30 35
E-mail: signe.kaae.01@remove-this.regionh.remove-this.dk

Olivia Hess-Petersen
TR Herlev Hospital 
Tlf.: 27 37 50 51 
E-mail: olivia.eichert.hess-petersen@remove-this.regionh.remove-this.dk

Rikke Karlshøj
TR Herlev
Tlf.: 42 74 70 14
E-mail: rikke.karlshoej.doering@remove-this.regionh.remove-this.dk

Mie Kofoed
TR Bornholm
Tlf.: 29 91 19 88
E-mail: mie.kofoed@remove-this.regionh.remove-this.dk 

Laura Wamberg
TR CIMT/CHRU - Sundhedsplatformen
Tlf.: 35 45 50 22 
E-mail: Louise.Wamberg@remove-this.regionh.remove-this.dk

Helle Johnsen
TR KP
Tlf.: 72 48 76 45
E-mail: hejo@remove-this.kp.remove-this.dk

Vibeke de Lichtenberg
TR KP
Tlf.: 72 48 76 52
E-mail: vide@remove-this.kp.remove-this.dk

Lærke Sindholt (studerende)
E-mail: laerkesndholt@remove-this.mail.remove-this.com 

Dina Sloth Illeris (generalforsamlingsvalgt)
E-mail: dina.sloth.illeris.01@remove-this.regionh.remove-this.dk

Pernille Wuergler Jordt Duedahl (generalforsamlingsvalgt)
E-mail: pernille.wuergler.jordt.duedahl@remove-this.regionh.remove-this.dk

På disse sider finder du oplysninger om Hovedstadskredsen: